Obóz w Gorlicach

 

Termin: 22.01 – 29.01.2022
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w cenie
Cena dorośli: 1550 zł
Cena dzieci do lat 10: 1450 zł
Cena dzieci do lat 3: bezpłatnie
Osoby nie trenujące: 1390 zł
Miejsce: Hotel Margot *** w Gorlicach

Kochani! Zapraszamy wszystkich na zimowy obóz badmintona do Gorlic- miasta pięknie położonego w Beskidzie Niskim na pograniczu polsko-słowackim.

Lokalizacja:

Hotel Margot położony jest w spokojnej części miasta nad brzegami dwóch rzek Ropy i Sękówki w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego Parku Miejskiego. Gorlice to także stolica Beskidu Niskiego i Pogórza, krainy przenikania się kultur Pogórzan i Łemków, to atrakcyjna baza wypadowa na turystyczne szlaki Magurskiego Parku Narodowego i parków krajobrazowych.

W pobliżu Hotelu znajduje się zespół obiektów sportowych, m.in. kryta pływalnia, hala sportowa z siłownią, lodowisko lub sztucznie oświetlane i dośnieżane wyciągi narciarskie na Magurze Małastowskiej oddalonej 15 km od hotelu.

Hotel serwuje smaczne dania tradycyjnej kuchni Polskiej. Pokoje w hotelu wyposażone zostały w telefon, TV Sat oraz stałe kablowe łącze internetowe i wifi.

Treningi:

Jako trenerzy pojadą z nami: Zbigniew Jasiulewicz, Tomasz Urbanik, Aleksandra Rogowska, Mariusz Kabat. Prawdopodobnie uzupełnimy skład trenerski, ale będziemy o tym informowali na bieżąco.

Grupy będą podzielone pod względem zaawansowania (osobne treningi dla dzieci, a także dla osób które chciałyby rozpocząć przygodę z badmintonem)

Dla każdej grupy 2 treningi dziennie pod okiem trenerów. Pierwszy w sobotę wieczorem (22.01), a ostatni w sobotę rano (29.01).

Dla wszystkich uczestników będą codziennie odbywać się zajęcia z jogi 🙂

Przygotowaliśmy również sporo innych atrakcji dla dzieci i dorosłych (m.in kulig zorganizowany przez największą w Europie Stadninie Koni Huculskich „Gładyszów” w Regietowie).

Każdy uczestnik powinien posiadać 1 tubę lotek piórowych. Na treningi zapewniamy lotki piórowe (używane) oraz rakiety. W cenie koszulka obozowa.

Dodatkowo planujemy uruchomić grupę narciarską, o szczegółach poinformujemy wkrótce!!!!

Płatności:

Opłata wpisowa: 300 zł (bezzwrotna),
Pozostałą część kwoty należy wpłacić do dnia 04 stycznia.
Do pokoju 1 os dopłata 40 zł/dobę

UWAGA ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!! Dlatego wszystkich chętnych prosimy nie zwlekać z zapisami 🙂

Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!FOTO


 

 

 

 


SPONSORZYPARTNERZY


© AKADEMIA BADMINTONA Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony www Kraków