FRANCISZEK SACHA SREBRNYM MEDALISTĄ SUPER GRAND PRIX

 

Życiowy sukces naszego zawodnika!!!!

Super Grand Pix to wyjątkowy turniej z sezonie, ponieważ obowiązkowo w turnieju musi grać każdy zawodnik kadry narodowej‼️ Franek znowu pokazał moc i mimo braku rozstawienia w singlu i mimo wielu 3 setowych pojedynków zarówno w grze pojedynczej jak i deblu w parze z Maćkiem Zmarzem dotarł do wielkiego finału‼️‼️Dodatkowo nasz klub reprezentowali Bronek który również zagrał bardzo dobrze ale w singla ostatecznie zajął 11 miejsce a w grze mieszanej 5.

Wierzymy, że zdobyte dzisiaj doświadczenie zaprocentuje również w kolejnych startach‼️🔅

Wyniki meczów Franka

Wyniki meczów Bronka

Trenujemy dalej 🔆🔅🔆FOTO


 

 

 

 

 

 

 

 


SPONSORZYPARTNERZY


© AKADEMIA BADMINTONA Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony www Kraków