Zimowy Obóz w Gorlicach, 04-10.02.2023r

 

Kochani! W II tygodniu ferii małopolskich Zapraszamy na zimowy obóz badmintona do sprawdzonych już Gorlic- miasta pięknie położonego w Beskidzie Niskim.
Lokalizacja:
Nowo wyremontowany Hotel Lord *** położony jest w spokojnej części miasta nad brzegami dwóch rzek Ropy i Sękówki w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego Parku Miejskiego.
Cena: 1650 zł
-dzieci do lat 10: 1550 zł
-dzieci do lat 3: bezpłatnie
-osoby nie trenujące: 1550 zł
Duża hala sportowa z siłownią i sauną, gdzie odbywać się będą treningi ulokowana jest 50 m od hotelu, w pobliżu znajduje się również m.in. nowo wyremontowany kryty basen, lodowisko, park, plac zabaw.
Narciarze w oddalonej o 15 km Magurze Małastowskiej znajdą sztucznie oświetlane i dośnieżane wyciągi narciarskie z kilkoma dobrze przygotowanymi trasami.
Hotel serwuje smaczne dania tradycyjnej kuchni Polskiej. Pokoje w hotelu wyposażone zostały w telefon, TV Sat oraz stałe kablowe łącze internetowe i wifi.
Treningi:
Jako trenerzy pojadą z nami: Zbigniew Jasiulewicz, Tomasz Urbanik, Aleksandra Rogowska, Kornel Apostolik. Prawdopodobnie uzupełnimy skład trenerski, ale będziemy o tym informowali na bieżąco.
Grupy będą podzielone pod względem zaawansowania (osobne treningi dla dzieci, a także dla osób które chciałyby rozpocząć przygodę z badmintonem)
Dla każdej grupy 2 treningi dziennie pod okiem trenerów. Pierwszy w sobotę wieczorem (04.02), a ostatni w piątek wieczorem (10.02).
Dla wszystkich uczestników będą codziennie odbywać się zajęcia z jogi 🙂
Przygotowaliśmy również sporo innych atrakcji dla dzieci i dorosłych (m.in kulig zorganizowany przez największą w Europie Stadninie Koni Huculskich „Gładyszów” w Regietowie).
Każdy uczestnik powinien posiadać 1 tubę lotek piórowych. Na treningi zapewniamy lotki piórowe (używane) oraz rakiety. W cenie koszulka obozowa.
Więcej informacji pod nr tel: 694133622
Opłatę wpisową: 300 zł/os należy wpłacać na konto:
Uczniowski Klub Sportowy AB Kraków
51 1140 2004 0000 3402 7753 8074
Do pokoju 1 os dopłata 40 zł/dobę
UWAGA, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!! Dlatego chętnych prosimy nie zwlekać z zapisami 🙂
Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!SPONSORZYPARTNERZY


© AKADEMIA BADMINTONA Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony www Kraków