II Turniej Telnap Telecom Cup zakończony

 

W kolejnym, drugim turnieju Telnap Telecom Cup wystartowało 135 uczestników w 24 kategoriach, w tym także przedstawiciele Chin, Francji, Korei, Ukrainy i — oczywiście — Wietnamu. Cenną innowacją było włączenie do rywalizacji również parabadmintonistów (kategorie: SL3-SU5 i WH), wśród których nie zabrakło czołowego zawodnika formatu światowego, uczestnika paraolimpiady w Tokio, Bartłomieja Mroza.

Zawody rozgrywano ponownie w hali LAVO. w podwarszawskim Józefosławiu.

Daty następnych turniejów Telnap Telecom Cup:
III turniej: 19.12.2021 – vol. 3,
IV turniej: 30.01.2022 – vol. 4,
V turniej: 13.03. 2022 – vol. 5,
VI turniej: 24.04.2022 – vol. 6.

 

Medale zdobyli:

Super singel mężczyzn open
1. Anton Tseitlin. 2. Łukasz Kubicki. 3/4. Adam Niedojadło oraz Bui Truong.

Singel mężczyzn (poziom zaawansowany)
1. Damian Stefańczyk. 2. Tomasz Adamczyk. 3/4. Michał Jamróz oraz Zbigniew Suwała.

Singel mężczyzn (poziom średnio zaawansowany)
1. Michał Wiśniewski, 2. Tomasz Welchowski, 3/4. Szymon Sawicki oraz Tomasz Popiół.

Singel mężczyzn (poziom początkujący)
1.Tuan Do. 2. Karol Śliwa. 3/4. Jakub Witczak oraz Bartosz Paradowski.

Singel kobiet (poziom początkujący)
1. Julita Jedynak. 2. Anna Borucka. 3/4. Julia Żatkina oraz Agnieszka Germańska.

Super debel open
1. Monika Bieńkowska, Michał Gąska. 2. Wojciech Kurzyński, Artur Roslaniec. 3/4. Zbigniew Bartosz, Paweł Marcinkowski oraz Duc Dao, Phong Daio.

Debel mężczyzn (poziom średnio zaawansowany)
1. Tomasz Gil, Łukasz Kubicki. 2. Sean Zhang, Zhuo Pan. 3/4. Marcin Lebiedowski, Szymon Sawicki oraz Hoang Linh, Nguyen Van Bach.

Debel kobiet (poziom zaawansowany)
1. Maria Kopyt, Agata Żuraw. 2. Monika Kopka, Stefania Stefańczyk. 3. Katia Bieliaieva, Monika Kurleto.

Debel kobiet (poziom początkujący)
1. Elena Wronska, Julia Żatkina. 2. Klaudia Janota, Anna Kos. 3. Anna Grams-Szalacha, Ewa Roswag.

Mikst (poziom zaawansowany)
1. Anton Tseitlin, Stefania Stefańczyk. 2. Michał Gąska, Monika Bieńkowska. 3. Robert Zdrojek, Katarzyna Tylman.

Mikst (poziom średnio zaawansowany)
1. Mirosław Steć, Urszula Karwowska. 2. Mateusz Rumianowski, Agata Żuraw. 3/4. Wojciech Kurzyński, Monika Kurleto oraz Zbigniew Bartosz, Monika Sell.

Mikst (poziom początkujący)
1. Marcin Lebiedowski, Anna Borucka. 2. Paweł Murawski, Monika Mazur. 3/4. Leszek Kowalski, Barbara Gąsienica-Józkowy oraz Tomasz Kamczycki, Weronika Łopaciuk.

Parabadminton WH
1. Jarek Kailing. 2. Anna Wolny. 3. Jarosław Stefaniak.

Parabadminton SL3-SU5
1. Bartłomiej Mróz. 2. Paweł Tertelis. 3. Katarzyna Ziębik.



FOTO


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SPONSORZY



PARTNERZY


© AKADEMIA BADMINTONA Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony www Kraków